LASSA Pneu - KH Pneuservis
Boskovice

O nás

Dobrý den,
jmenuji se Karel Hloušek, jsem vyučen v oboru vulkanizér (opravy a výroba pneumatik) a v tomto oboru pracuji již od roku 1981.

V roce 1992 jsem založil pneuservis jako „sdružení fyzických osob“ a od roku 2000 provozuji pneuservis jako OSVČ tzv. na živnost.

Mým cílem je provádět kvalitní pneuservisní služby, abyste i Vy byli spokojeni a dojeli bezpečně až do cíle.

Mou hlavní aktivitou je prodej pneumatik, montáž, vyvažování a opravy vulkanizací za tepla a to v dezénu i bočnici. Pouze odborně provedená oprava poškozené pneumatiky, která je provedená vulkanizací za tepla, Vám zaručí její 100% bezpečnost a životnost.
Po provedení opravy vulkanizací je možno pneumatiku používat bez omezení!!
Vulkanizace za tepla je jediná 100% bezpečná oprava a ochrana pneumatiky.

Dále provádím – servis klimatizace a renovace světel (plastových).
Provádím montáž a servis snímačů TPMS – systém kontroly tlaku v pneumatikách.

Od roku 1992 v naší nabídce převažovaly pneumatiky Barum a Matador. V roce 1997 jsem přijal nabídku japonského výrobce BRIDGESTONE. Jako jediný na okrese Blansko jsem obdržel certifikát od Bridgestone Europe, kterým mne výrobce pneumatik Bridgestone uznává jako odborný servis a prodejce samonosných pneumatik RFT (Run Flat).

V rámci rozšíření nabídky pneumatik jsem se v roce 2012 stal členem obchodní sítě ASL – Autorizovaný Servis LASSAKvalitní značka LASSA se od té doby stala mou „domácí značkou“.

Alcar Bohemia je dodavatel kvalitních homologovaných (KBA) ocelových a hliníkových disků a senzorů TPMS. S Alcarem spolupracuji od roku 1995. K hliníkovým diskům dodávám typový list, nutný pro zápis nestandardních disků do technického průkazu.

Pro montáž a vyvažování kol používám špičkové stroje italské a německé výroby: montážní stolek Butler Airdraulic a vyvažovačku Schenck ASG Rapid 680.

Jako doplňkový sortiment nabízím motorové oleje, kapaliny do ostřikovačů, chladící kapaliny a BG produkty pro dekarbonizaci motoru.
V nabídce mám i autodíly na evropské,korejské a japonské vozy – autodíly pouze na objednávku.

Všechny dodávané pneumatiky, disky, autodíly a opravné materiály pneumatik mají evropskou homologaci a jsou schváleny pro provoz na komunikacích České republiky.

Kontaktní údaje:

KH Pneuservis
Karel Hloušek-vulkanizér
Dukelská 2143/35
680 01 Boskovice
IČO: 13079981
DIČ: CZ6207171091
tel: 516 454 160
mobil: 777 620 725
email: khpneuservis@iol.cz
www.khpneuservis.cz
www.khpneuservis.lassa.cz

GPS  49.4834219N,  16.6730392E

kh-pneuservis


K zajištění správného fungování webu používáme cookies v souladu se Zásadami pro používání cookies na stránkách LASSA. Rozumím